AmRest: „Wszystko Jest Możliwe”

AmRest: „Wszystko Jest Możliwe”

Jaki jest idealny kandydat do pracy w Państwa firmie? Jakie powinien mieć kompetencje, umiejętności, postawę?

Nie mamy jednego wzorca pracownika, którego poszukujemy – stawiamy na różnorodność doświadczeń, osobowości i kompetencji.  Jednocześnie w AmRest kierujemy się wartościami, które mocno determinują to, czego oczekujemy od kandydatów i naszych pracowników – ważna jest dla nas pozytywna energia, otwartość, nastawienia na klienta, doskonałość operacyjna (wszystkie wartości dostępne na stronie www.amrest.eu). „Wszystko Jest Możliwe” doskonale opisuje nasze podejście do pracy i to, czego oczekujemy od pracowników.

Jakie są możliwości rozwoju dla profesjonalistów w firmie? Co jest głównym atutem firmy?

Możliwości rozwoju w AmRest są nieograniczone. Nasza firma rozwija się w ogromnym tempie – pojawiają się nowe rynki, nowe gałęzie biznesu – jest tam miejsce dla osób ambitnych i chętnych do rozwoju. Jesteśmy obecni na rynkach Europy oraz w Chinach – osoby mobilne geograficznie mogą spróbować swoich sił w naszych oddziałach w Niemczech, Czechach, Hiszpanii czy Chinach. Oferujemy również możliwości rozwoju w ramach różnych funkcji wspierających oraz programów rozwojowych – Spread Your Wings, AmRest University czy AmRest College. Nasze programy rozwojowe są świetnie odbierane przez pracowników i doceniane również przez zewnętrzne grono – Spread Your Wings zdobył tytuł Doskonałej Kampanii Wewnętrznej w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2016.

Oferty pracy z przyszłości w Państwa branży: czy w najbliższej przyszłości będą oferty pracy, których nie ma teraz?

Poszukujemy pracowników we wszystkich obszarach – zarówno pracowników restauracji, menedżerów operacyjnych oraz pracowników funkcji wspierających np. finanse, marketing IT czy HR i to nie zmieni się w przyszłości – przy tak szybkim rozwoju będziemy potrzebowali coraz więcej utalentowanych pracowników na różnych poziomach naszej organizacji. Pojawiają się jednak nowe działy, które bardzo szybko się rozwijają – idealnym przykładem jest zespół Digital. Będąc firmą nowoczesną i nastawioną na innowacje, zdecydowanie będziemy poszukiwali osób, które pomogą kreatywnie rozwijać AmRest.

Anna Dębicka – Rasiak, Global Recruitment & Retention Director AmRest